Damenes aften – Let The Spring BeGin


Våren er endelig her – og det skal feires | Lørdag 25. april - søndag 26. april 2026
Book i dag!

For tredje gang skal vi feire sesongskiftet med latter,  energi og velvære i herskapelige omgivelser på Losby Gods. Let the Spring BeGiner en helaften for deg som vil lade batteriene med gode opplevelser, deilig vårstemning og inspirerende selskap. Her handler det om å hente påfyll, kjenne gleden, nyte øyeblikket – og ikke minst: ha det skikkelig gøy!

Hva kan du glede deg til?

En helaften med inspirerende foredrag, smakfulle opplevelser og underholdning:
Dora Thorhalldsdottir – med humor, varme og gjenkjennelse i et show som treffer rett i hjertet
Benedikte Bruknap & ELM – deler sine erfaringer som kvinnelige gründere og female power
Nonetts – vokalgruppe som setter stemningen med vakre musikalske innslag
Moteshow med vårens nyheter fra Deg&meg og Secrets byB
Marketplace med spennende aktører.
– Konkurranser, smaksopplevelser og bobler i glasset

Kvelden byr på det beste av alt – Inspirasjon, humor, shopping, musikk, moteshow og god mat og drikke.

Start helgen med vår klassiske Afternoon Tea i gamlegodset, før kvelden braker løs. Nyt sandwicher, hjemmelagde småkaker og scones med syltetøy og rømme etter oppskrift fra Gunvor Kolstad, Losbys legendariske kokke. Reserver bord til Afternoon Tea>>

Innsjekk fra kl. 15:00 | Arrangementstart kl. 17:00
Bli med på en inspirerende, smakfull og festlig vårhelg på Losby Gods, der vi lar vinteren slippe taket og lar våren begynne.

For bestilling av billett til arrangementet uten overnatting – Ta kontakt med oss på e-post

Del denne siden:

Til toppen ▴