Maria Haukaas Mittet på Losby Gods


Lørdag 21. mars 2026 kl. 20.00
Bestill opphold med billett

Maria Haukaas Mittet er tilbake med ny musikk – klar til å fylle norske konsertscener med varme, humor og alvor. Første smakebit er singelen «Haill», fra albumet Søraførr som slippes våren 2026. Låten er en kombinasjon av humor, varme og rå livsvisdom – en sang til alle som trenger et vennlig spark bak.

Musikken er skapt i samarbeid med Tromsø-brødrene Espen Lind og Geir Hvitsten. Alle tre deler røtter i nord, men har levd store deler av sitt liv sørpå. Resultatet er en musikalsk reise der både byjenta og erkenordlendingen i Maria får skinne.

Med sin sterke og vakre stemme, evne til historiefortelling og musikalske finesse, fortsetter Maria å imponere publikum. Hun er kjent for sin seier i Stjernekamp i 2015, stemningsfulle julekonserter og sitt solide grep om konsertscenen. Nå er hun klar til å formidle både splitter ny musikk og velkjente låter fra tidligere utgivelser.

Middag før konserten

Vår restaurant åpner kl. 17.30, og vi serverer en smakfull buffet med vårens beste råvarer. Perfekt start på en stemningsfull kveld.
Pris per person for vår-buffet, kr. 775,-

Bestill bord 21. mars 2026

Dette blir en kveld fylt med musikk, gode smaker og Losbys helt spesielle atmosfære – vi gleder oss til å ønske deg velkommen!

Praktisk informasjon

Dato Lørdag 21. mars 2026   (kl 17:30 (konsertstart 20:00) )

PrisPris for to personer i dobbeltrom kr. 3075,-
Pris for én person kr. 2410,-
Prisen inkluderer rom m/herregårdsfrokost og billett til konserten

Smakfull buffet med vårens beste råvarer - pris per person kr. 775,- (bordbestilling)

Del denne siden:

Til toppen ▴