Våre ansatte


Møt våre ansatte

Hos oss jobber det kokker, hovmestere, resepsjonister, konferansemedarbeidere, selgere, kundebehandlere, renholdere, servitører, bartendere – og mange flere!

Våre ansatte er en gjeng med hyggelige og serviceinnstilte mennesker som sørger for at oppholdet ditt på Losby Gods går knirkefritt. Har du spesielle ønsker eller behov forsøker vi å tilrettelegge for deg så godt det lar seg gjøre, og vi skreddersyr gjerne selskap og arrangementer for private grupper og bedrifter.

Vi svarer gjerne på spørsmål om hotellet, rommene, selskapslokalene, konferanserommene eller menyene våre. Trenger du forslag til aktiviteter som passer for grupper eller på egenhånd, har vi mange forslag til flotte turer og spennende innendørs- og utendørsaktiviteter.

Under finner du kontaktinformasjonen til et utvalg av våre ansatte.

Ikke nøl med å ta kontakt med oss på telefon eller e-post om du har spørsmål, vil bestille rom eller ønsker et prisoverslag på selskap, konferanse eller andre arrangementer.

Heidi Elisabeth Fjellheim
Direktør
Telefon 67 92 33 35 | Mobil 970 69 620
E-post: h.fjellheim@losbygods.no
Noureddine Lahrache
Restaurantsjef
Telefon 67 92 33 13
E-post: n.Lahrache@losbygods.no
Marianne Halvorsen
Hovmester / Selskapskoordinator
Telefon 67 92 33 11
E-post: hovmester@losbygods.no
Eirik Bach
Kjøkkensjef
Telefon 67 92 33 09
E-post: e.bach@losbygods.no
Ellen Walter Teigen
Bookingansvarlig
Telefon 67 92 33 31
E-post: e.teigen@losbygods.no
Mari Hannaseth Matthews
Salgsansvarlig
Telefon 67 92 33 21 | Mobil 997 56 992
E-post: m.matthews@losbygods.no
Marianne Frilseth
Markedsansvarlig
Telefon 67 92 33 29 | Mobil 950 72 344
E-post: m.frilseth@losbygods.no
Bjørn Inge Apalnes
Vedlikeholdsansvarlig
Telefon 67 92 33 08
E-post: b.apalnes@losbygods.no
Espen Herrebrøden
Resepsjon og konferanseansvarlig
Telefon 67 92 33 12
E-post: e.herrebroden@losbygods.no
Berit Rimstad
Husøkonom
Telefon 67 92 33 14
E-post: b.rimstad@losbygods.no
Jacques Langston
Barsjef
Telefon 67 92 33 19
E-post: j.langston@losbygods.no

 

Del denne siden:

Til toppen ▴